0:1:35
0:0:57
0:7:7
0:3:59
0:6:8
0:6:25
0:10:31
0:5:18
0:5:14
0:6:32
0:5:57
0:5:36
0:4:1
0:5:54
0:0:48

Провінційні історії. Книга перша.

 • Автор
  Титечко Василь
 • Озвучив(ла)
  Сорочук Мирослава
 • Жанр
  Проза
 • Тривалість
  01:16
 • Опис

  Народився Василь Григорович Титечко 6 листопада 1982 року в с. Мале Вербче, що на Сарненщині.

  У 1998 році закінчив місцеву дев’ятирічку.

  З 1998 по 2000 рік навчався в сусідньому селі Корост. Після закінчення Коростської загальноосвітньої школи, продовжив навчання в рівненському державному гуманітарному університеті (РДГУ) на факультеті української філології, де в 2005 році закінчив навчання за спеціальністю «Українська мова, українська література, зарубіжна література та історія».

  З вересня 2003 року по травень 2010 року працював учителем української мови та літератури у Коростській ЗОШ І-ІІІ ст. А з 2010 року працює у даній школі вчителем фізичного виховання. Заочно навчався у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. Степана Дем’янчука на факультеті «Здоров’я та фізична реабілітація».

  Писати почав з тринадцятирічного віку. Перші свої гумористичні твори опублікував у 1998 році в районній газеті «Сарненські новини». З того часу систематично друкується у багатьох обласних і всеукраїнських виданнях, зокрема у «Вільному слові», «Провінційці», «Рівненській газеті», «Рівне ракурс», «Ого», «Вісті Рівненщини», «Порадниці», «Залізничнику», «Веселих вістях», «Сільських вістях», «Перці», «Пізнайку», «Малятку», «Дніпрі» та багатьох інших. Харківський композитор Микола Ведмедеря на слова Василя Титечка написав низку дитячих пісень.                                                                       

  У 2008 та 2009 рр. виборював двічі підряд перші місця у Всеукраїнському конкурсі «Народний гумор», які проводила львівська газета «Життя».

  Василь Григорович Титечко є членом багатьох літературних об’єднань, членом Всеукраїнської спілки краєзнавців, а також членом Національної спілки журналістів України.

  У 2016 році став лауреатом літературної премії «Кобзарик».

  У своїх творах він порушує теми виховання, призначення людини в суспільному житті тощо. Автор багато своїх творів присвячує морально-етичним та інтимним проблемам, нещадно таврує людські вади, такі як: егоїзм, брехня, підлабузництво, лицемірство, тупість, пияцтво, злодійство, нахабність, зрадництво, зазнайство, людиноненависництво.

  В українсько-канадському літературно-художньому альманасі «Крила» 2017 рік, увійшли й твори Василя Титечка, аби читачі вкотре змогли посміхнутися й хоча б на мить прикрасити усмішкою своє життя.

  З літературним доробком Василя Григоровича знайомі читачі в США та Білорусії.

  Нині Василь Григорович є кореспондентом газети «Сарненські новини»  - пише про спортивні події в районі та «Провінційні історії». 

  Аудіокнигу виготовлено в студії звукозапису на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, текст читала – Мирослава Сорочук, аудіоредагування здійснив Петро Поліщук. Рівне 2023 рік.