Новини та події

13.01.2018
Історико-культурне досьє: Dreikönigsfest = Свято Трьох Королів у Німеччині

Віряни у Європі святкують Різдво ще перед Новим Роком, але 6-го січня у них свято трьох королів. Саме так називають волхвів, які принесли дари до ясел новонародженого Ісуса.
Читати
10.01.2018
Deutschklub набирає обертів…

У вівторок, 9-го січня, у куточку «Бібліотека-партнер Goethe-Institut» відбулось чергове засідання німецького розмовного клубу.
Читати
03.01.2018
Deutschklub: заняття продовжуються…

Після новорічних свят клубісти німецькомовного клубу зібралися на чергове заняття.
Читати
28.12.2017
Deutschklub: напередодні новорічних свят…

У вівторок, 26-го грудня, члени німецького розмовного клубу зібралися на заняття, щоб поділитися святковим настроєм.
Читати
20.12.2017
Deutschklub поновив роботу!

У вівторок, 19-го грудня, у куточку «Бібліотека-партнер Goethe-Institut: Мова. Культура. Німеччина» відбулось засідання німецького розмовного клубу за участю нової ведучої, нових та постійних учасників.
Читати
18.12.2017
Мультфільми німецькою

Як зацікавити дітей вивчати іноземну мову, зокрема німецьку? Фахівці пропонують частіше показувати їм мультиплікаційні фільми іноземною.
Читати
28.11.2017
Відкриття українсько-німецького року мов

В Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось відкриття Українсько-німецького року мов 2017/2018. Захід був присвячений активному вивченню німецької мови в Україні на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Німеччиною та Україною.
Читати
20.11.2017
ЗМІ. Свобода слова. Суспільство Німечини

До міжнародного дня телебачення в рамках співпраці з бібліотекою-партнером Goethe-Institut у відділі обслуговування користувачів документами іноземними мовами відбулась презентація дискусійного матеріалу «ЗМІ. Свобода слова. Суспільство Німечини».
Читати
20.11.2017
Відкриття українсько-німецького року мов

В рамках партнерства з Goethe-Institut відділ обслуговування документами іноземними мовами запрошує усіх, хто вивчає німецьку мову, хто цікавиться Німеччиною та її культурою, долучитися до заходу, який відбудеться 23-го листопада о 14.00 (3-тій поверх бібліотеки).
Читати
11.10.2017
Міст до вищої освіти у Німеччині

Гете-Інститут в Україні інформує своїх партнерів та усіх, хто вивчає німецьку мову, про регіональний міжнародний проект «Міст до вищої освіти у Німеччині». Це стипендійна програма, яка готує учнів починаючи з 9-го класу з високим середнім балом, у першу чергу, з математики, інформатики, природничих та технічних дисциплін (MINT) та володінням німецькою мовою на рівні починаючи з А2. Передбачається мовна і фахова підготовка, ознайомлення з особливостями викладання, навчання та перебування в університетському містечку, а також із соціальним життям.
Читати