Новини та події

13.01.2018
Мартін Лютер Кінг: цікаві факти й цитати.

20 січня 1986 року американці відзначили перший День Мартіна Лютера Кінга. В інформаційному центрі «Вікно в Америку» відбулася презентація цікавих фактів з життя лауреата Нобелівської премії миру, борця проти расизму та баптистського проповідника. А вислови відомого політичного діяча, що стали крилатими, презентували у режимі показ-переклад. Присутні продукували оригінальні інтерпретації його видатних фраз та позмагалися у варіантах перекладів виразів, які можна назвати крилатими.
Читати
09.01.2018
Різдвяна історія для особливої дитини

Новорічний кіносеанс відвідали діти з навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина». Працівники інформаційного центру «Вікно в Америку» ознайомили відвідувачів з адаптованою передмовою класичної американської кінострічки Christmas Carol = Різдвяна історія за мотивами роману Чарльза Діккенса.
Читати
26.12.2017
Новорічні майстри з Тучина

Зима, а особливо Різдвяні та Новорічні свята – час, коли трапляються дива, час, коли найсміливіші мрії збуваються, і це особливий казковий період для наших дітлахів.
Читати
26.12.2017
Так дозрівають грона гніву

З романом американського письменника Джона Стейнбека «Грона гніву» (The Grapes of Wrath) знайомились відвідувачі English Club. Автор – лауреат Нобелівської премії розкриває історію переселення фермерської родини з Оклахоми в Каліфорнію в роки Великої депресії. Роман вийшов друком 1939 року й здобув спочатку національну літературну премію та Пулітцерівську премію.
Читати
14.12.2017
Вивчення англійської через драматизацію

До чергового засідання English Club цього разу приєдналися відразу два волонтери Корпусу Миру – Hannah Amado та Gerard M. Pean, а також Alana Jaskier, Fulbright Teaching Assistant, що проходить стажування в одному з рівненських університетів.
Читати
08.12.2017
Згадуючи Джона Кеннеді

До Дня пам’яті Джона Кеннеді, 35-го президента США відвідувачі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» переглянули відеофільм та прослухали експрес-інформацію про нього.
Читати
08.12.2017
Навчання продовжується

Чергова група курсантів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відвідала наш інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» задля ознайомлення з його документним фондом та роботою, яка тут проводиться щодо викладання та вивчення англійської мови.
Читати
05.12.2017
Вшановуємо волонтерів

«Жива бібліотека» – захід, що відбувся в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» до Міжнародного дня волонтера, був приурочений до знайомства зблизька громади міста із добровольцями, які свій вільний час витрачають на благо суспільства.
Читати
28.11.2017
Осінні фантазії дарів природи

Вдячність – це тема сьогоднішньої зустрічі в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку». Давня і плідна співпраця інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» та навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» супроводжується новими виховними формами та методами, пізнавальними зустрічами та цікавими розповідями.
Читати
13.11.2017
Подорожувати люблять усі: English Club

У суботу, 11-го листопада, в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулось засідання English Club, на якому обговорювали тему подорожей.
Читати