Новини та події

21.09.2017
Підлітковий клуб «Гроно» в гостях у бібліотеки

Цікаво та корисно провели своє дозвілля у бібліотеці учасники гуртка польської мови підліткового клубу «Гроно».
Читати
21.09.2017
Подарунок вчителям власними руками

Незабаром День вчителя, і з нагоди свята працівники відділу інформації та документів виробничої тематики завітали до учнів 3-го класу Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру з майстер-класом.
Читати
21.09.2017
Подорож романами Герберта Уеллса: книжкова виставка

Хто не знає всесвітньо популярний фільм «Війна світів» з голлівудським актором Томом Крузом у головній ролі. Проте, мало хто пам’ятає, що ця кінострічка знята на основі однойменного роману англійського письменника Герберта Уеллса.
Читати
21.09.2017
Майстер-клас до Міжнародного дня миру

День миру в Україні – свято України. Відзначається щорічно 21 вересня. Припадає також на Міжнародний день миру. «За мир в усьому світі!» – фраза, яка сьогодні для українців набула нового значення. Особливого...
Читати
20.09.2017
Організація та умови туризму в Україні

Туризм в Україні – один з пріоритетних напрямів у структурі економіки з надання послуг. Український туристичний бізнес поступово набирає темпів зростання. Щорічно підвищується рівень послуг, що надають туристичні оператори, зростає кількість споживачів, які звертаються до турагентів.
Читати
20.09.2017
Голуб миру своїми руками

Міжнародний день миру = International Day of Peace започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 1981 році. Двадцять років потому Генасамблея одноголосно прийняла рішення щорічно відзначати День миру як день відмови від насилля та день припинення вогню.
Читати
20.09.2017
Про творчість Олега Ольжича у «Співрозмовнику»

Літературний клуб «Співрозмовник» продовжив цикл літературних зустрічей, присвячених українським письменникам-ювілярам. Цього разу любителі української прози та поезії зібралися на захід «Відвага. Непохитність. Чистота», щоб відзначити 110-річницю від дня народження письменника-патріота Олега Ольжича (Кандиби).
Читати
19.09.2017
Цілитель, філософ, психолог

Після творчої перерви відновлюємо зустрічі з унікальними людьми у рамках проекту “Жива книга. Людина-сенсація”.
Читати
19.09.2017
Нотні видання подаровані бібліотеці

Михайло Микитович Довганич, композитор, диригент, педагог, користувач та учасник мистецьких заходів нашої бібліотеки подарував з власної бібліотеки багато нотних видань відділу обслуговування документами з мистецтва. Михайло Микитович Довганич – випускник Київської державної консерваторії ім. П.Чайковського, хормейстер за фахом здобув професійну освіту у відомого хорового диригента П. Муравського і у талановитого педагога В. Чуби, заслужений працівник культури України.
Читати
19.09.2017
Віктор Гаврилюк - академік, реабілітолог, психолог.

24 вересня , в рамках проекту “Жива книга. Людина-сенсація” відбудеться зустріч із Віктором Гаврилюком, академіком Міжнародної академії оригінальних ідей та реабілітологом.
Читати