Новини та події

20.07.2017
Із книгою по життю

Євгенія Гембаровська – рівненська письменниця, щирість і неповторна творча манера якої вражають. «Я так залюблена в життя. В свою нелегку ношу», – говорить авторка. Сьогодні вона розкаже нам про улюблені книжки дитинства, читацькі вподобання та нещодавно куплені новинки літератури.
Читати
20.07.2017
Нові аудіокниги у відділі абонемента

Відділ абонемента отримав нову партію аудіокниг. Серед них є як дозвіллєва, так і програмна література, що прийде на допомогу учням та студентам:
Читати
20.07.2017
Цікаве дозвілля у English Club

У середу, 19-го липня, в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулась зустріч англомовного клубу із волонтерами Корпусу Миру.
Читати
20.07.2017
Слайд-програма «Інтелектуальне знайомство із Раулем Валленбергом»

Рауль Густав Валленберг був шведським дипломатом, який врятував десятки тисяч життів угорських євреїв у період Голокосту.
Читати
20.07.2017
Відеоконференція «Центр надання адміністративних послуг, як елемент взаємодії влади та громади»

«Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг, як елемент взаємодії влади та громади» – тема відеоконференції, яка відбулася в рамках циклу відеоконференцій «Реформи в державі: роз’яснення фахівця».
Читати
18.07.2017
Summer Academy: літо продовжується…

У понеділок, 17-го липня, відбулось заняття з англійської для дітей та молоді, яке відзначилось традиційними формами роботи і вивченням нових пісень англійською мовою.
Читати
18.07.2017
Лялькарі у бібліотеці

В гостях сьогоднішньої «Літньої читальні» – фокусник та актор Василь Сав’юк, артистка-ляльковод, майстер сцени Тетяна Єршова з Рівненського обласного академічного театру ляльок.
Читати
18.07.2017
13 читацьких зізнань Віталія Голубєва

Віталій Голубєв – головний редактор "ОГО", викладач НаУ "Острозька академія", керівник Школи універсального журналіста і, звісно, запеклий читач. Сьогодні він зізнається нам, яке його чтиво на смак, що йому до вподоби і як все починалося.
Читати
17.07.2017
Твори Е.-М. Ремарка через E-Reader ONLEIHE

Еріх Марія Ремарк – один із найбільш популярних німецьких письменників 20-го століття. Його життєвий і творчий шлях був водночас і цікавим, і складним, а особисте життя – сповнене пристрастями і бурями. Письменник жив і творив у непростий для Німеччини час – період Першої та Другої Світових воєн, і він був одним із перших, хто писав про жахи війни. Нацистська влада оголосила Ремарка зрадником і він був змушений покинути батьківщину.
Читати
17.07.2017
Екскурсії у Рівненський парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка

У рамках проекту «Живе краєзнавство» відбулися дві екскурсії у Рівненський парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка.
Читати