Книга розповідає про життя та творчість великого укрїнського композитора Дмитра Бортнянського. Про нього сучасники казали, що буцімто він підслухав співи янголів - настільки небесними та світлими були створені ним мелодії. Музика видатного композитора звучить і зараз, майже два століття потому.


170 років тому Тарас Шевченко побував на Волині. Тут він перебував за завданням Київської археографічної комісії. Він зробив замальовки культурно-історичних пам'яток краю, записував народні пісні. Саме цій історичній мандрівці присвячена наукова розвідка професора, доктора філософських наук Петра Кралюка. Читає Зоя Романуха.


Книга розповідає про українську народну співачку Марусю Чурай, ім'я якої стало світлою пісенною легендою. Подробиці її життя оповиті серпанком століть, та люди трепетно зберігають святу пам'ять про незвичайну й талановиту дівчину. Її трагічна та яскрава доля нікого не може залишити байдужим. Читає Анжела ХамедюкКнига є збіркою стислих описів життя відомих діячів української історії, котрі багато в чому визначали її хід. Більшість із них — державні лідери, вожді національно-визвольного руху і полководці. Біографічні відомості викладено максимально неупереджено, що надає можливість читачеві самостійно оцінити роль цих людей у вітчизняній історії. Прагнучи залишитися об’єктивним, автор також торкнувся найбільш цікавих, загадкових і легендарних сторінок із життя цих людей. Текст читає Надія Киричук.


В основу аудіокниги лягли два паперові аналоги - «Віршенята та віршики із оксамитової торбинки» та «Веселі віршики із мальованого глека». Віршики звучать у виконанні авторки. Музичне оформлення - від Олексія Безсалова. Це чотири ніжні, радісні музичні теми, які написані з великою любов’ю. Студійний запис – подарунок від «Радіо-Трек». До книги увійшли веселі та розвиваючі, легкі для сприйняття дитини віршики, які навчають доброті, милосердю, як зрозуміти мову усіх живих істот. Герої віршів в доброзичливій та легкій для сприйняття формі наближають дитину до розуміння понять доброти і співчуття, допомагають позитивно сприймати оточуючий світ, дають поштовх до розвитку творчої уяви та фантазії, прищеплюють любов до рідного слова.


Озвучена версія нової книги Віри Мельникової «Грані життя» містить три повісті, сім оповідань, три новели, оповідання-мініатюри, есе, казки для дітей, вірші. Її твори про відголоски минулого та перипетії сучасного. Автор відтворює багатогранне сучасне життя пересічних українців, які опинилися на зламі двох епох – завоювання державної незалежності та всенародної боротьби за її збереження. Влучні авторські спостереження за сучасними реаліями: жертовність в ім’я щасливого майбутнього країни, щирість людських почуттів, вірність у коханні, пошуки кращої долі за кордоном, надійні дружні узи не залишать нікого байдужими. Читає автор В. О. Мельникова Технічний редактор, робота зі звуком С. Ф. Ясковець